yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere Dil Okulları
ingiltere dil kursu
ingiltere en iyi dil okulları İngilterenin En İyi Okulları
ingiltere en iyi dil kursu
ingiltere indirimli dil okulları İngiltere İndirimli Dil Okulları
ingiltere promosyonlu dil okulları
ingiltere dil okulu fiyatları İngiltere Dil Okulu Fiyatları
ingiltere dil kursu ücretleri
ingitlerede eğitim Neden İngiltere'de Eğitim ?
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Adım Adım İngiltere
ingiltere dil okulları
ingiltere vizesi İngiltere Vizesi
ingiltere vize danışmanlığı
ingilterede yaz okulları İngiltere Yaz Okulları
ingiltere yaz okulu
ingilterede konaklama İngilterede Konaklama
ingilterede konaklama
ingilterede hayat İngiltere Yaşam Masrafları
ingilterede hayat ve masraflar
ingiltere para birimi İngiltere Para Birimi
ingiltere para birimi
ingiltere banka hesabı İngilterede Banka Hesabı
ingilterede banka hesabı açmak
ingiltere fotoğrafları İngiltere Resimleri
inglterede banka hesabı açmak
ingiltere haritaları İngiltere Haritası
ingltere haritası
londra metro haritaları Londra Metro Haritası
ingltere haritası
ingiltere şehirleri İngiltere Şehirleri
ingiltere şehirleri karşılaştırması
ingiltere havaalanı İngiltere Havaalanları
ingiltere havaalanları
ingiltere türkiye konsolosluğu İngiltere Türk Konsolosluğu
ingiltere türkiye konsolosluğu
ingilterede türkiye temsilcilikleri İngiltere Türk Temsilcilikleri
ingiltere türkiye temsilcilikleri
ingiltere dil okulları İngilterede İklim
ingiltere dil okulları
ingiltere İngiltere Genel Bilgiler
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Malta'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
ingiltere dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / Adım Adım İngiltere

Adım Adım İngiltere


Bu bölümde:

| More

Okul Ve Eğitim Programı Araştırması


İdeallerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak, kriterlerinize, bütçenize uygun okullar, eğitim programları ve konaklamalar, vize koşulları da değerlendirilerek, eğitim danışmanlarımız tarafından sunulur. Bunun için en verimli yol, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İnegöl, Mersin ve Denizli ofislerimizden birini ziyaret etmenizdir. Bu sayede, daha önce İngiltere’de yaşamış veya bulunmuş eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bununla birlikte, hiç evinizden çıkmadan da bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yurtdışı eğitiminiz süresince, karşılaşabileceğiniz okul ücretleri, yaşam ve konaklama giderleri, uçak biletleri, yurtdışı çıkış harcı, vize ücretleri gibi tüm masraflar hesaplanarak eğitim danışmanlarımız tarafından size detaylı olarak sunulur. Okullarla olan anlaşmalarımıza göre yıl boyunca farklı zamanlarda sunduğumuz kampanya ve promosyon indirimlerinden faydalanabilmeniz için gerekli bilgilendirmeler yapılır. Bu sayede, öncelikli olarak kriterleriniz ve daha sonrada bütçeniz doğrultusunda en iyi okul seçimi yapmanız sağlanır.

Karar Ve Kayıt


Okul ve konaklama seçimi yapıldıktan sonra, Advance Yurtdışı Eğitim kayıt formları doldurulur. Kayıt formunuzda seçim yaptığınız okul, program, kurs ve konaklama tercihleriniz doldurulur. Kaydınızın iki taraf içinde kesinleştiğini belirtmek için daha sonra toplam ücretten düşülmek üzere depozito ücreti alınır. Bu depozito ücreti İngiltere için 200 GBP’dir.
200 GBP’lik depozito ücreti kesinlikle ekstra bir ücret değildir, ve toplam okul ücretinden düşülmektedir.
Kayıt Evrakları :
• Advance Yurtdışı Eğitim Kayıt Formu
• İngiltere vizesi için gerekli evraklar ( Advance Yurtdışı Eğitimden temin edebilirsiniz )
• Pasaport ve fotokopisi (2., 3., 4., 5. ve 60. sayfalar)
• 2 adet fotoğraf
• Vize başvuru formunun imzalanması
• 200 GBP depozito ücreti (toplam ücretten düşülmektedir)
Kayıt yaptırdığınız gün içerisinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılır, okul kabul belgeniz (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilir. Ve bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

Ekonomik Uçak Bileti


Kesin kaydınız gerçekleştikten sonra, sizin için farklı kanallardan en ekonomik uçak bileti araştırması yapılır, bilet fiyatları alınır ve sizin tercihinize sunulur. İngiltere vizeniz çıktığı anda biletiniz ve rezervasyonunuz hazır olur. Ekonomik uçak bileti almak için erken rezervasyon çok önemlidir.

Vize Prosedürleri Ve Vize Başvurusu


Eğitim planı yaparken akıllardaki en büyük soru işareti her zaman için vize olmuştur. Vize için nereye nasıl başvuru yapılır, hangi evraklar gereklidir, ya bütün işlemler tamamlandıktan sonra vize başvurusu reddedilirse?
İngiltere vizesine deneyimli bir kadro ile başvurursanız daha sonradan oluşabilecek aksilikleri önler, ve vizenizin çıkma olasılığını arttırırsınız.

Evrak Teslimi Ve Oryantasyon


Vizeniz de çıktıktan sonra, Advance Yurtdışı Eğitim ofislerimizde hazırlanan dosyanız size teslim edilecektir. Dosyanızın içerisinde yurtdışı seyahatiniz için gerekli tüm evraklar bulunacaktır. Evrak teslimi sırasında size, yurtdışı çıkış prosedürü, pasaport kontrolü, check-in prosedürleri, valiz hazırlığı v.s. gibi bilgiler aktarılacaktır. Bu bilgiler özellikle ilk kez yurtdışına çıkacak öğrencilerimiz için çok daha detaylı olarak anlatılacaktır. Ayrıca gideceğiniz ülkenin havaalanı ve Atatürk havaalanının krokileri sizlere verilecektir. Bunların yanında, gideceğiniz ülkenin iklimi, yaşam biçimi, yemek kültürü v.s. gibi genel bilgiler de aktarılır.
Oryantasyon sırasında, size valizinin nasıl hazırlanması gerektiğinden, havaalanı kroki ve detaylarına, pasaport kontrollerinden, okul ve konaklama yerleşimine, telefon kartlarından, ucuz ve ekonomik alış veriş yerlerine kadar gideceğiniz ülke ile ilgili her türlü bilgi verilmektedir.

Eğitim Süresince Destek


Okulunuza ve konaklamanıza ulaştıktan sonra, okulunuzun ilk günü yapılacak olan seviye tespit sınavına katılacaksınız ve okuldaki oryantasyonunuz gerçekleşecektir. Bu sınav sonucunda çıkan seviyenize göre, eğitiminizin ilk adımı olarak sınıfınıza yerleştirileceksiniz. Eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz büyük küçük her sorunda size vereceğimiz acil iletişim numaralarından veya e-mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

| More


Bu sayfada en çok arananlar
 
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          İngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          İngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
cheap jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Jerseys nfl jerseys china wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys wholesale nhl jerseys cheap nba jerseys cheap mlb jerseys wholesale mlb jerseys cheap nike jerseys cheap nike jerseys free shipping cheap authentic nfl nike jerseys nfl football jerseys china cheap authentic football jerseys replica football jerseys cheap football jerseys authentic cheap football jerseys paypal cheap nfl football jerseys wholesale football jerseys cheap china replica football jerseys china nfl jerseys supply cheap replica jerseys china replica football jerseys china cheap jerseys Wholesale Jerseys China wholesale authentic jerseys nfl jerseys from china cheap nfl jerseys china buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys china cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys china cheap nba jerseys china wholesale nba jerseys china cheap mlb jerseys china wholesale mlb jerseys china nike jerseys china cheap nike jerseys with free shipping nfl nike jerseys wholesale cheap custom football jerseys replica nfl football jerseys cheap authentic football jerseys china football jerseys replica replica football jerseys cheap wholesale nfl jerseys supply replica nfl jerseys nike replica nfl jerseys cheap jerseys for sale Wholesale Jerseys From China wholesale sports jerseys nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys from china where to buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys from china cheap nhl jerseys from china wholesale nhl jerseys from china cheap mlb jerseys from china wholesale mlb jerseys from china nike jerseys free shipping cheap nike jerseys china discount nfl nike jerseys cheap custom football jerseys cheap football jerseys for sale wholesale football jerseys usa wholesale football jerseys china buy football jerseys from china football jerseys from china wholesale cheap jerseys supply cheap replica sports jerseys replica jerseys nfl wholesale cheap jerseys wholesale jerseys from china free shipping wholesale jerseys supply cheap nfl jerseys wholesale cheap nfl jerseys paypal wholesale nfl jerseys paypal cheap nhl jerseys wholesale nhl hockey jerseys wholesale cheap nba basketball jerseys wholesale basketball jerseys cheap mlb jerseys paypal wholesale mlb jerseys paypal wholesale nike jerseys paypal wholesale authentic nike jerseys wholesale nfl nike jerseys china custom college football jerseys where to buy football jerseys cheap youth replica football jerseys cheap football jerseys kids cheap football jerseys nike authentic football jerseys wholesale nike football jerseys wholesale cheap blank football jerseys cheap nfl jerseys supply replica jerseys china wholesale replica jerseys cheap replica nfl football jerseys cheap nfl jerseys free shipping where to get cheap nfl jerseys wholesale nhl jerseys free shipping cheap nba jerseys free shipping wholesale nba jerseys cheap cheap mlb jerseys free shippping wholesale mlb jerseys free shipping wholesale nike jerseys cheap nike jerseys wholesale nfl nike jerseys china custom youth football jerseys cheap wholesale football jerseys cheap football jerseys for women wholesale cheap football jerseys football jerseys cheap authentic nfl football jerseys china wholesale jerseys supply wholesale replica jerseys cheap replica throwback jerseys football replica jerseys cheap authentic jerseys Wholesale Nike NFL Jerseys nfl jerseys supply cheap nfl jerseys online cheap nfl nike jerseys wholesale nfl jerseys cheap cheap nhl jerseys online wholesale nhl jerseys paypal cheap stitched nba jerseys wholesale nba basketball jerseys wholesale mlb jerseys usa wholesale nike jerseys china cheap wholesale nfl nike jerseys wholesale nike football jerseys cheap throwback football jerseys wholesale kids football jerseys wholesale football jerseys suppliers authentic football jerseys for cheap wholesale ladies football jerseys cheap football jerseys with free shipping supply cheap jerseys reviews cheap youth replica jerseys nfl jerseys replica cheap nfl jerseys usa cheap nfl jerseys from china wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys wholesale hockey jerseys cheap nba authentic jerseys authentic nba jerseys wholesale cheap mlb replica jerseys wholesale mlb baseball jerseys nike jerseys cheap jerseys china chinese nfl nike jerseys wholesale blank football jerseys cheap throwback football jerseys for sale cheap football jerseys stitched wholesale football jerseys youth wholesale nfl nike football jerseys womens football jerseys wholesale supply jerseys cheap kids replica jerseys replica sports jerseys wholesale cheap jerseys canada wholesale jerseys usa Wholesale Jerseys From China nfl jerseys china wholesale cheap nfl authentic jerseys cheap nfl jerseys wholesale wholesale nike nfl jerseys cheap nhl jerseys canada china wholesale nhl jerseys cheap retro nba jerseys buy cheap jerseys online nba cheap custom mlb jerseys wholesale baseball jerseys nike jerseys wholesale chinese wholesale nike jerseys cheap nfl nike jerseys china blank football jerseys wholesale wholesale nfl football jerseys wholesale nfl football jerseys from china wholesale football jerseys from china wholesale youth nfl football jerseys wholesale nike nfl football jerseys china football jerseys wholesale wholesale jerseys supply reviews wholesale jerseys replica wholesale nike jerseys paypal cheap nfl nike jerseys from china cheap youth practice football jerseys cheap wholesale jerseys discount nfl football jerseys wholesale nike elite football jerseys wholesale replica football jerseys cheap stitched football jerseys wholesale nfl jerseys supply review wholesale replica jerseys china cheap nfl replica jerseys replica nfl jerseys China Wholesale Jerseys wholesale authentic football jerseys cheap jerseys paypal cheap ncaa jerseys paypal cheap mlb jerseys paypal chinese wholesale jerseys nike football jerseys china cheap nike jerseys usa Wholesale Jerseys China nfl football jerseys discount cheap football jerseys online nfl jerseys cheap china replica nfl jerseys wholesale china nike jerseys cheap football jerseys cheap replica nfl jerseys nfl replica jerseys china wholesale jerseys usa cheap replica football jerseys replica nfl jerseys china Wholesale Jerseys From China football jerseys wholesale china youth football jerseys wholesale nfl jerseys china wholesale nike jerseys wholesale cheap china nfl nike jerseys cheap nfl authentic jerseys wholesale nhl hockey jerseys cheap nba jerseys for sale cheap nfl jerseys wholesale wholesale jerseys nhl cheap nba jerseys online wholesale nike nfl jerseys cheap wholesale nfl jerseys where to buy cheap nhl jerseys cheap nhl jerseys canada cheap stitched nfl jerseys cheap nike nfl jerseys china wholesale nhl jerseys buy wholesale jerseys nfl jerseys china cheap cheap retro nba jerseys cheap replica jerseys cheap wholesale jerseys from china buy cheap jerseys online nba cheap youth football jerseys cheap fake football jerseys cheap custom mlb jerseys nfl wholesale nike jerseys cheap custom football jerseys nike jerseys wholesale cheap nba jerseys wholesale cheap authentic nba jerseys cheap jerseys from china buy cheap jerseys from china cheap nike nfl jerseys cheap sports jerseys Wholesale Jerseys China buy wholesale jerseys wholesale authentic jerseys nfl jerseys from china cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys usa cheap nike nfl jerseys nfl jerseys from china nfl jerseys supply nfl jerseys cheap china authentic nfl jerseys wholesale custom nfl jerseys cheap customized nfl jerseys cheap china nfl jerseys cheap cheap official nfl jerseys super bowl jerseys nike super bowl jerseys buy super bowl jerseys wholesale super bowl XLIX jerseys super bowl 49 jerseys wholesale super bowl jerseys sale super bowl jerseys from china 2015 super bowl jerseys form china where to buy super bowl jerseys cheap nfl draft jerseys nfl super bowl jerseys nike super bowl jerseys super bowl 49 jerseys cheap super bowl jersey super bowl 49 jerseys wholesale nfl super bowl XLIX jerseys super bowl 49 jerseys patch 2015 super bowl jerseys form china nike nfl draft jerseys wholesale blank jerseys cheap blank football jerseys wholesale wholesale youth football practice jerseys cheap jerseys authentic reviews supply cheap jerseys reviews cheap stitched jerseys for kids wholesale replica jerseys china wholesale jerseys for women cheap jerseys online free shipping buy wholesale jerseys china nike jerseys cheap cheap sports jerseys and hats wholesale jerseys and hats cheap kids jerseys china cheap sports jerseys china wholesale jerseys china nike wholesale cheap jerseys usa cheap jerseys from china kids cheap jerseys wholesale usa cheap wholesale jerseys authentic super bowl jerseys nike super bowl jerseys buy super bowl jerseys cheap super bowl jerseys super bowl jerseys wholesale super bowl jerseys china cheap nfl super bowl jerseys fake super bowl jerseys where to buy super bowl jerseys cheap nfl draft jerseys cheap nfl jerseys cheap mlb jerseys cheap nfl jerseys paypal wholesale nfl jerseys cheap wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys online cheap hockey jerseys wholesale hockey jerseys cheap stitched nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys cheap nike jerseys nfl jerseys from china cheap nfl jerseys supply wholesale nike jerseys nfl jerseys china wholesale wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys cheap nhl jerseys cheap nba jerseys cheap nba jerseys cheap mlb jerseys replica sports jerseys cheap jerseys buy cheap jerseys china cheap jerseys cheap jerseys paypal Wholesale Jerseys wholesale jerseys usa wholesale sports jersey nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys buy cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys cheap mlb jerseys wholesale cheap nfl jerseys cheap jerseys from china buy cheap jerseys china cheap jerseys cheap jerseys paypal Wholesale Jerseys wholesale jerseys usa wholesale nba jerseys from china cheap nhl jerseys canada football jerseys for cheap nike super bowl jerseys nhl jerseys china fake oakleys Balenciaga arena high louboutin replica chinese nhl jerseys fake oakley sunglasses Balenciaga black replica louboutin shoes wholesale nhl jerseys fake oakleys White balenciaga shoes replica louboutin wedges cheap nhl jerseys fake oakleys Balenciaga arena suede replica louboutin boots cheap nfl jerseys Balenciaga monochromes cheap red bottom shoes sale cheap super bowl jerseys replica oakley sunglasses balenciaga arena shoe in white replica louboutin shoes wholesale nba jerseys replica louboutin boots fake oakleys Christian louboutin sale nfl jerseys from china cheap louboutin heels fake oakleys Christian louboutin red bottoms wholesale jerseys china nike replica christian louboutin boots fake oakleys Shoes free shipping fake oakley sunglasses Balenciaga mens shoes cheap louboutin pumps cheap nfl nike jerseys fake oakley sunglasses Balenciaga arena sneakers replica louboutin heels cheap nba jerseys china fake oakley sunglasses Red balenciaga sneakers louboutin replica shoes wholesale nba jerseys from china fake oakley sunglasses Balenciaga arena lambskin low Sneakers louboutin replica pumps super bowl jersey shop fake oakley sunglasses